اعلام جدول زمانبندی دوره های آموزشی جبرانی مربوط به آزمون ورود به حرفه مهندسی 1399

پیرو اطلاعیه قبلی سازمان در خصوص برگزاری دوره های آموزشی برای شرکت کنندگان آزمون ورود به حرفه مهندسی مهرماه 1399 که نمره 48 یا 49 را کسب نموده اند، بدینوسیله، برنامه زمانبندی این دوره‌ها در سال 1399، به شرح زیر اعلام می گردد. قبل از ثبت نام در دوره ها، توجه به نکات زیر ضروری است:

  1. دوره های آموزشی اعلام شده در این اطلاعیه، فقط برای آن گروه از شرکت کنندگان آزمون ورود به حرفه مهندسی مهرماه 1399 است که نمره 48 یا 49 را کسب نموده اند. لذا سایر شرکت کنندگان محترم، مشمول این موضوع نبوده و شرکت آنان در این دوره ها، تاثیری در قبولی آنان نخواهد داشت.
  2. این دوره های آموزشی، مجزا از دوره های آموزشی ارتقا پایه است و لذا متقاضیان ارتقا پایه، به هیچ وجه در دوره های اعلام شده در این اطلاعیه، ثبت نام ننمایند و در صورت ثبت نام، مسئولیت عدم پذیرش دوره های آنان، بر عهده ایشان می باشد. جهت شرکت در دوره های آموزشی تمدید و ارتقاء پایه، فقط با مراجعه به سامانه آموزش سازمان به آدرس edu.tceo.ir در دوره های آموزشی مورد نیاز شرکت فرمایند.
  3. جهت مشاهده متن ابلاغیه دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان در خصوص تعداد دوره های آموزشی جبرانی مورد نیاز در هر صلاحیت، می توانید اینجا کلیک نمایید. تاکید می گردد که متقاضیان محترم، حتما متن ابلاغیه و دستور العمل آنرا به دقت مطالعه نمایند.
  4. متقاضیان صلاحیت اجرا در رشته عمران و معماری که مشمول این دستور العمل می باشند، پس از طی دوره های جبرانی مورد نیاز و تایید قبولی نهایی از طرف دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان، باید 84 ساعت دوره آموزشی ورود به حرفه اجرا را نیز بگذرانند که پس از اعلام قبولی افراد از طرف دفتر مقررات ملی ، خواهد بود.
  5. زمانبندی دوره های فعلی، تا پایان سال 1399 است و برنامه های سال 1400، پس از بررسی و برنامه ریزی ، اعلام خواهد شد.
  6. برای رشته های شهرسازی و نقشه برداری، برنامه زمانبندی، متعاقبا اعلام خواهد شد.

در ذیل برنامه زمان بندی سه دانشگاه شامل دانشگاه آزاد تهران غرب، دانشگاه شهید رجایی و دانشگاه علم و فرهنگ با جزئیات نحوه ثبت نام و دسترسی به دوره ها اعلام می گردد.

 کسب اطلاع از دوره ها روی لینک کلیک کنید